3 Mayıs 2015 Pazar

Oriflame You Dazzle El Kremi

Merhablar!
El kremlerini e kadar sevdiğimi beni tanıyanlar bilirler. Resmen koca bir kutu el kremim var, her nasılsa bozmadan kullanabiliyorum, kısa sürede bitiyorlar ve yeniliyorum.


Oriflame'in bu el kremini de koleksiyonuma eklemeden edemedim.
O zamandan beri duzenli kullanıyorum. Gunde iki kere sürüyorum. Ellerim kuru olduğundan çok ihtiyaç duyuyorum. Kokusu muhteşem. Çiçeksi dedikleri bu olsa gerek! Resmen fresh bahar çiçekleri potporisi. Yazlık yerlerde yazın tam ortasında açan çiçekler vardır ya, insana derin derin nefes aldırır, ben onlara benzetiyorum kokusunu. Hafif ve çabuk emilen bir formüle sahip.


Bu ürünün Oriflame de takım duş jeli de var fakat onu almadım. İsteyenler paket haline takım olarak alabilirler. Nemlendirme seviyesi 10 üzerinden 8. Neden 8, çünkü sürdüğünüz zaman yumuşacık yapıyor evet ama elleriniz çok kuru ise iki saatte bir tekrarlamanız gerekebilir. Zira çabuk emildiğinden, elin yüzeyinde çok uzun süre kalmıyor. 


75 ml lik cici pembeli çiçekli ambalajında sunulan You Dazzle el kreminin indirimsiz normal fiyatı 7 tl idi. Ben gayet uygun buldum. İçeriği çok olmasa da nispeten temiz. Paraben türevlerinden propylparaben ile metilparaben içeriyor. Birkaç tane de bitkisel öz bulunuyor. Açıldıktan sonra 1 yıl kullanım süresi var.
Oriflame temsilcileri aracılığıyla edinebilirsiniz.
Sevgiler
Evrim

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

yorumlarınız benim için değerlidir...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...