19 Mart 2016 Cumartesi

L'action Dudak Dolgunlaştırıcı

Herkese merhaba!
Dolgun dudaklara kavuşmak ve bunu mümkün olduğunca ameliyatsız, silikonsuz şekillerde sağlayabilmek her kadının hayalidir. Bu yüzden piyasada birbirinden farklı, çeşit çeşit, ucuzdan pahalıya bir çok dolgunlaştırıcı ürün satılmakta. Tabi bunlar vaatlerini ne kadar yerine getiriyor, tartışılır. Bu merakımda benim karşıma çıkan ilk dolgunlaştırıcı ürün Gratis'te satılani Fransa üretimi L'action dudak dolgunlaştırıcı oldu. Fiyatı bana uygun gelmişti, 20 tl, o an denemekle bir şey kaybetmem diyerek almıştım.Böyle şeyleri düzenli kullanmak bazen zor oluyor o yuzden sizlere düzenli olarak kullandığıma inanana kadar yazmak istemedim. Benim dudaklarım ince ve küçük olduğu için böyle ürünlerden çok şey bekliyorum.
L'action dudak dolgunlaştırıcı medikal laboratuarlardan çıkan bir ürün.3 haftadır gunde bir kez dışarı çıkarken rujumun üzerine sürdüm. Parlatıcıyı çok seven biri değilim ama bunun görüntüsü rahatsız etmedi, zira içinde sim ve benzeri şeyler yok. Ten renginde, sürüldüğünde şeffaf duran bir ürün.Kokusu yok gibi, kıvamı da oldukça yoğun. Uygulaması pratik, kendinden fırçalı bir ürün. Gelelim etkilerine ve sonuçlarına. İlk sürdüğüm zamanlarda bir değişiklik olmamıştı fakat sabırla kullanmaya devam ettiğim zaman hafif karıncalanma ve yanma hissiyle birlikte gelen bir etkisi olmaya başladı. Tabiiki dudaklarım puff diye şişmedi ama yavaş ve az da olsa küçük bir etki gördüm.Ortalama bir haftalık düzenli kullanımla etki göstermeye başlıyor. Ben gunde bir kez sürdüğüm için bu etkiyi geç görmüş olabilirim. Daha sık kullananlarda daha kısa sürede sonuç vermesi mümkün olabilir. Piyasadaki çoğu dolgunlaştırıcıda olduğu gibi bu ürünü de kullanmayı bıraktığınız zaman etkisi de geçiyor. Yani tüm gün süren bir dolgunluk vermiyor, rujumun rengini ortaya çıkarıyor ve dudak kırışıklıklarını minimalize ediyor. Dudakta kurumadığı, sürekli nemli kaldığı için birşey yiyip içerken peçeteyle silmeniz iyi olabilir zira ne kadar az ruj yersek o kadar iyi :) Tekrar alır mıyım, bence almam bittiği zaman eksikliğini hissedeceğim bir ürün değil. Anlık çözümler için ideal olduğu kanısındayım. Soruna kökten çözüm olacak türde bir ürün değil.Açıldıktan sonra 1 yıl kullanım ömrü var. 10 ml'lik ambalajda satılıyor. Kutusunu attığım için içerik bilgisine ulaşamıyorum. İncelemek ve satın almak için Gratis mağazalarına uğrayabilirsiniz.
Sevgiler
Evrim

4 yorum:

 1. Benimde dudaklarım çok ince bu yüzden bu tür ürünleri seviyorum:))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. işe yarıyorsa ne mutlu kuzucum, bende pek bir işe yaramadı :/

   Sil
 2. etki etmesi için her gün kullanmak mı gerekiyor

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. merhaba ben düzenli de kullansam anlık da sürsem kalıcı ve ciddi bir etki görmedim, zaten yazıda da belirttim. ama belki herkeste farklı etki ediyordur, eğer aldıysanız düzenli kullanıp gözlem yapmanızda fayda var. sevgiler =)

   Sil

yorumlarınız benim için değerlidir...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...